PWF RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWF RPG

Türkiye'nin En İyi Güreş RPG'si

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

The Viper Ringde

3 posters
YazarMesaj
The Viper
Super Moderator
Super Moderator
The Viper

The Viper Ringde Empty
MesajKonu: The Viper Ringde   The Viper Ringde EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 11:08 am

]

The Viper Ringde Randy%20Orton%20-%20Entrance

The Viper Ringde 2pt7bib

-ßuraya kendimi övmeye gelmedim.Aslında kendimi övmeye başlasam sabaha kadar başarılarımı anlatırım.Hepiniz biliyorsunuz ki...Randy Orton SmackDown'ın yüzü.Reyting oluyorsa anlayınki Randy Orton o branddadır.Neyse.Asıl konu.World Heavyweight Champion olmak.Bu kemere en layık olan kişi sizce kim ?
-SmackDown'da bu kemeri hakeden var mı ? Var.Ben o kişiyi tanıyorum.Hemde hepinizden daha iyi tanıyıorum çünkü o kişi benim.(Sırıtır)
-Buna karşı çıkan varsa buraya gelsin ve RKO'nun tadına defalarca kez baksın buna cesaret edebilecek var mı?
Ace of Spades

Ace of Spades

The Viper Ringde Empty
MesajKonu: Geri: The Viper Ringde   The Viper Ringde EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 11:38 am

It's all about The Game, and how you play it!

The Viper Ringde Entratazj5

The Viper Ringde 4r27qs4

Triple H ringe geliyor!

The Viper Ringde Triple-h-ucf-o

Bir mikrofon alıyor, konuşacakken aşırı derecede boo ve cheer alıyor. Yüzünde bir tebessüm oluşuyor ve taunt yapıyor:

-Randy Orton. Beni tanıyorsun, çok iyi. Güçlü biri olduğumu fazlasıyla biliyorsun. Ben de senin öyle olduğunu biliyorum. İkimiz de harika güreşçileriz. Senin gibi bir keşin iyi bir güreşçi olması beni üzse de bunu kabullenmem gerek. Fakat kabullenemeyeceğim tek bir şey var, o da adamın birinin gelip kemerim hakkında konuşması. Evet o benim kemerim çünkü benim için yaratıldı. Bak Randy, Evolution'ı hatırla. O yıllarda grubun en sersem üyesiydin ve ben, senin patronundum. Şimdi ise SmackDownda tag team maçımız olacak. Yaşlı Jimmy ve onun arkadaşına karşı sen ve ben. İkimiz Randy, takım olacağız. Evolution zamanında da bir takımdık ve ben seni yönetirdim. (sesini yükselterek) Yönetilmeyi hatırlıyor musun Randy? Emir almayı hatırlıyor musun? Hatırlamalısın çünkü tag team maçında eskisi gibi sadık köpeğim olmazsan işini bitiririm! Tag team maçını güzelce kazanacağız ve sen, yolumdan çekileceksin. Bu işler böyle yürür Randy, patron emir verir ve senin gibiler uyar. Pis keş!

The Viper
Super Moderator
Super Moderator
The Viper

The Viper Ringde Empty
MesajKonu: Geri: The Viper Ringde   The Viper Ringde EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 11:53 am

-Bana bak senin yönetimin umrumda değil.Maçımızda umrumda değil.Ben WHC olunca sana bakmayacağım bile.Ama sen buraya gelerek hayatının hatasını yaptın.Çünkü buraya gelen sazanlar RKO yemeden geri dönemezler.Şimdi titriyorsun öyle değil mi(Seyircilerden Destek Alır)Daha fazla adrenalin hormunu salgılama artık bayılma zamanın geldi.Face To Face yaparlar.

The Viper Ringde Randy-orton-and-triple-h

Randy RKO dener ama HHH izin vermez ardından karşılıklı yumruklaşmaya başlarlar.Derken o anda bir müzik duyulur

Spoiler:
The Animal Kingdom

The Animal Kingdom

The Viper Ringde Empty
MesajKonu: Geri: The Viper Ringde   The Viper Ringde EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 12:05 pm

I Walk Alone Çalar

The Viper Ringde Batistapyrobc1af4

Kemer Yok Sayın

The Viper Ringde Normal_007

-Sizin bu kavga etmeniz burada tartışmanız hoşuma gitmiyor.Çünkü kavga etmek yerine Evolution denen o eski efsane takımı geri getirebiliriz.Ama siz bu dediklerimi dikkate almıyorsanız o zaman size saldırabilirim.Neyse bırakalım şimdi saldırmayıda Evolution denen o eski gurubu kurmayı teklif ediyorum size.Bilinki eğer Evolution geri dönerse PWF'yi işgal ederiz.İyice düşünün.Yumruklaşmak yerine size altın değerinde bir teklif yapıyorum.Aslında teklifim Evolution kurmak.Ama eğer sonuçlarına göre bir teklif düşünürsek Evolution kurmak=PWF'yi işgal etmek.Size bunu sunuyorum.Eğer cevabınız evet ise hemen başlayalım.Hayır ise o Jerry Lawyer denen adam Spear Batista Bomb geliyor diye bağırabilir.
Ace of Spades

Ace of Spades

The Viper Ringde Empty
MesajKonu: Geri: The Viper Ringde   The Viper Ringde EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 12:09 pm

Triple H ve Orton Batista'ya tuhaf bir bakış atarlar. HHH önce Batista'nın üzerine yürür ama sonradan güler. Orton ile Batista da gülmeye başlarlar. Triple H, Batista'nın elini sıkar ve sarılırlar. Randy Orton'ın omzuna elini atar. İnanılmaz bir cheer gelir. Triple H:

-Randy, sigara mı kokuyorsun sen ha?(güler) Eski dostluklarımızın bitmediğini içten içe biliyordum. Şimdi PWF'ın, Christian'ın, Sandman'in ve bu insanların kıçını tekmeleme zamanı!

birlikte Line in the Sand eşliğinde gülerek giderler.

[Anlaşmalı Feud]

The Viper Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alberto Del Rio Ringde !
» Batista Ringde
» Randy Orton The Viper
» Randy Orton | Avatars | for The Viper
» Randy Orton | Manip Banner | for The Viper