PWF RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWF RPG

Türkiye'nin En İyi Güreş RPG'si

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alberto Del Rio Ringde !

4 posters
YazarMesaj
Dos Caras

Dos Caras

Alberto Del Rio Ringde ! Empty
MesajKonu: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyCuma Eyl. 02, 2011 10:30 pm

Realeza ! Alberto Del Rio sesleriyle ve son model arabasıyla birlikte titantronun kenarında gözükür. Tauntunu yapar ve ringe ilerler.

Alberto Del Rio Ringde ! Tumblr_lpdwygMdyV1qax9gv

Alberto Del Rio Ringde ! Tumblr_loti73o1TA1qax9gv

Köşeden bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar:

- Benim adım Alberto Del Rio ! Ama siz, siz bunu zaten biliyorsunuz. Hepinizin yüzünden okuyorum, beni tekrar bu ringde görmekten dolayı büyük hürmet duyuyorsunuz. (Boo) Tahmin etmiştim. Kim böyle yakışıklı, karizmatik, yetenekli ve acımasız bir adamı ringde görmekten memnun olmaz ki ? Evet dostlarım, hepiniz beni seviyorsunuz. Madem öyle; size bir şey anlatacağım. Size Raw'ın nasıl bir şampiyona ihtiyacı olduğunu anlatacağım. Nasıl benim gibi bir şampiyona ihtiyacı olduğunu. Hadi ama dostlarım, hepiniz beni bu ringde WWE kemeri ile birlikte görmeyi çok istiyorsunuz. (Boo) Evet, evet; biliyordum dostlarım. Her neyse, bu brandın bir şampiyona ihtiyacı var. Tam da Raw'a yakışacak bir şampiyona. Yetenekli, karizmatik, etkileyici, kibar, fırsatçı, yakışıklı.. Benim gibi. (Boo) Bu da demek oluyor ki; ben bir WWE Championship adaylığını hakediyorum. Bu yüzden haydi GM, gel de bütün bu insanların görmek istediği şeyi, bir WWE Title hakkını ver bana.
(Seyircilere dönerek) Ne dersiniz dostlar ?
Der ve güler.

Alberto Del Rio Ringde ! Tumblr_lm2xk1JjI61qax9gv

En son Dos Caras tarafından C.tesi Eyl. 03, 2011 5:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Best İn The World

Best İn The World

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyCuma Eyl. 02, 2011 10:39 pm

Etraf kararır ışıklar açıldığında Taker ringin ortasındadır.

Del rio sen bir çaylaksın ve WWE Championluğu değil o kemere aday olmayı bile hak etmiyorsun.
Çünkü sen spikerinin bile arkasına saklanan birisin sen züp*esin del rio ve insanlarda bunu biliyor!
Bak senle açık konuşacağım WWE Championshipi istiyorsan sıranı bekle seni sersem herif.
Daha Jobbersın ama Vince'nin k*çını öptüğünü herkes biliyor ve bunu sende biliyorsun değilmi!!
Bak çaylak WWE Champion benim ve benim kemerimi almaya cesaret edemezsin ne 10 sene önce,
Ne de 10 sene sonra ve bunu da herkes biliyor tıpkı senin ve benimde bildiğim gibi sen daha çok acemisin.
Büyüklerinden bir şeyler öğren bence del rio.Ve Sana bir soru soracağım neden WWE Championship değilde
US Championship için güreşmiyorsun bu çaylaklar için yapılmış kemer.
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 11:53 am

Alberto Del Rio Ringde ! 24pj4eu
(Elinde Bir Mikrofon Vardır Ringe gelmeden Konuşmaya Başlar)
-Evet Alberto Sonuclar ACIKLANDI Biliyorsun WWE Kemer Unvan Maçı Şöle Olucak
Alberto (İki Eli ile Burnunu Tutar)Undertaker(Gözlerini Yukarıya Kaldırır Dİlini Cıkartır)
Ve Bide Edge ! İşte Böle 3'lü Bir Maç Olucak Alberto O Kemer Senin Değil Benim Olucak .
Sana gelince Taker Şansını Zorlama Sen Salak Gözlerini Beyazlatırken Dilini CIkarırken Bi Anda Arkanda Bir Sandalye Darbesi Hissedeceksin Spear! Yiyecek Olan Kişide Sensin WWE Kemeri Benim Olucak Senin Gibi Koca Bebekler Anca Burnunu Temizler Pardon Kıcını Alberto Yenildikten Sonra Acaba Kim Sümüklerini silecek Bilemiyorum Ne İşiniz Var Bu Aralar RAW Bebekleri ALıyor Değersiz Kişilikler Tek Ben Hariç.
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 12:27 pm

Alberto Del Rio Ringde ! 070324011940415220dg9

OMG ! Jeff return ! Jeff koşarak ringe geliyor ve hemen konuşmaya başlıyor !

- Hey lütfen artık lanet olası çenelerinizi kapayın gerçek şampiyon geldi hepiniz hayal dünyasında yaşıyorsunuz beyler.Ama sizi hayal dünyanızdan çıkaracak olan kişi geldi ! Bu nasıl mı olacak ? Dörtlü maçımızın sonunda siz yerde yatarken kulağınıza hafif bir fısıltı gelecek ve Justin benim ismimi anons edecek o anonsu duyar duymaz hayal dünyanız sona erecek.Neyse şimdi rakiplerime bir bakalım.Edge ? Edge ha ? Haha Eeedge.Seni yenmek zevkli olacak The Rated R Superstar..(Gözlerine bakarak) Şu lanet olası faltaşı gibi açılan gözlerin maç bittiğinde ebedi olarak kapanacak dostum.Evet diğeri ise The Undertaker.Vay be yılların Taker'ı demek seni yenmek güreşe başladığımdan beri hayalimdi.Aslında beni en çok zorlayacak olan rakip sensin Taker ama sen kazanmayacaksın ! Diğeri ise Alberto Del Rio ? Züppe,beceriksiz,yeteneksiz bir ahmak.Hey dostum söylesene seni buraya nasıl aldılar ? Yoksa parayla mı girdin ? Evet evet bence parayla girdin lanet McMahon.Paradan başka bir şeyi düşünmüyor ihtiyar...
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 12:31 pm

bir Dakika 4. Kişi Olmuyacak Jeff Üzgünüm Üzgünüm Cünkü Geç Kaldın Anlıyorsun Bilmiyorum O Beynin Algıladımı Jeff Buraya gelip Taker Alberto Gibi Salak , Sersem Kişilerle Uğraşıyorum Maçdada Uğraşıcam Yine Kazanan Ben Olucam Neyse Jeff Şansın Yok DOstum Sana Hak verilmedi ve Maç 3 Kişilik Hazırlandı Sana Tek Diyeceğim Zorluk Cıkarmadan Gİtmelisin (Elini Kaldırır Sallar)Jeff ! jeff ! Hadi Birdahaki Sefere Eğer Azimini Görürsem WWE Unvan Maçına Cıkartırırm (Gülümser)
Dos Caras

Dos Caras

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 5:49 pm

- Hey, hey, hey ! Jeff dur bakalım dostum buraya istediğin zaman istediğin şekilde gelip bir şampiyonluk hakkı isteyemezsin maç belli oldu; Bay Ruh vs Edge vs Alberto Del Rio. Senin, benim gibi birinin olduğu bir maça katılabileceğini sanmıyorum. Hey Jeff, biliyor musun şizofren olduğunu kanıtladın. Maça dahil olmadan bize 'rakiplerim' dedin. Sen ? Benim rakibim ? (Kusuyor gibi yapar) Bunu düşünmek bile istemiyorum. Kendine bir bak; alkol, uyuşturucu, sigara, sabıka.. her türlü pislik var. Senin şu an güreşiyor olman değil, hapishanede taş kırman gerekiyordu. Ve sana gelince Edge, dostum biliyor musun sana gerçekten çok acıyorum. Jeff kadar olmasa bile gerçekten acıyorum. Çünkü sen de hayal dünyasında yaşıyorsun. Benimle aynı ringdeyken o ünvanı kazanabileceğini mi sanıyorsun ? (Güler) Hadi ama Edge, beni yenemeyeceğini sen de biliyorsun. Ama sana bir gerçek söyleyeyim mi ? Maç ikimizin arasında geçecek. Evet, bu doğru. Çünkü diğer rakibimiz bir Ölü Adam. Evet kimse yanlış duymadı ölü bir adam ! Sizce ölü bir adamın bir WWE Championship maçına çıkması doğru mu ? Ah, tabiki de hayır dostlarım. Ama madem bu ringde duracak, onun öylece yerde yatmasını istemeyiz değil mi ? Bence en uygunu maçın sonunda onu ait olduğu yere; tabuta gönderelim !
Der ve seyircilere bir göz kırpar.

Alberto Del Rio Ringde ! Tumblr_lm2xjmTeD11qax9gv
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 6:26 pm

(Kahkaha Atar)
Dostum katılıyorum Sana Bencede 2 Muhteşem Kişi Arasında Bİrisi Alberto Del Rio ! Karşısında İse Edge ! Olucak
Gercektende Maç Harika Olucak Centilmence RAW Brandının Reytingleri Ucacak İkimiz Arasında Olan Mücadele Harika Olucak 2 Harika Aynı Ringte Ne Harika Demi Bide Taker Serisinden Bahseden Bir Kişi Taker , Taker, Taker
Dostum Burası WWE Değil Burası P W F Muhteşemlerin Arenası (Gülümser)Ucan Spearlarımı Hatırladım Ne Muhteşemdi Fakat Seni Hatırlamak İstemiyorum Bebek Gibi Ağlıyordun Evet Evet Öleydi Taker Ağladı Tekrar Ağlamak İstemiyorsun Umarım Bu Sefer Ağlamakla Kalmaz Seni O Sacmalıklarına Gömerim Tabuta Koymadan İse toprağı Yatırır Üstüne Pis Toprağı Ben Dökerim Taker , Alberto Del Rio İle Olacak Maçımızda Sen Süs Diye Kalıcaksın Korkudan Kacarmısın Pek Bilemiyorum Neden Korkacam Dersen Canın Acır (Gülümser) Biryerin Kanar (Gülümser)
Şimdi Takerin Maçdan Cıkartılmasını İstiyorum sayın RAW GM Hayır Hayır Yanlış Düşüncelere Kapılmayın Zaten kazanamayacak neden maça Katılıyor Haksızlıkdır
Best İn The World

Best İn The World

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 6:35 pm

Siz öyle sanın ne kadar işbirliği yaparsanız yapın beni öldüremezsiniz o maçtan sonra üzgünüm ki
Siz Huzur içinde uyuyacaksınız bunu da herkes biliyor öyle değil mi del rio? Ha??
Bakın sizi çaylaklar sizle hiç uğraşamayacağım yapacağım daha önemli işlerim var mesela championluğuumu kutlamak gibi ama önce minik bir antrenman yapmam gerekiyor değil mi? WWE Championship için değilmi.
Aptalsınız ikinizde beni öldürmeye çalışıyorsunuz ama sanmıyorum o kadar kolay değil.
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 6:52 pm

Öldürmekmi (Şaşkınca Bakar)BAk Taker Kaç kere Sölüyecem İş Birliği Yok , caylak Sensin , Salak Hayallere Kapılıyorsun Sonra üzüleceksin Ben Ne Kadar Sana Laf Sölesemde Alberto İşbirliği Kadar Gözüksede Kemeri Ben Alıcam RAW ın Yüzü hemde WWE Kemeri Ben Yani Edge Olucak !!
(Tauntlarını Yapar )

(Metalingus Calar )

(El Sallayarak)Taker Minik Antreman Derken Arkadaşların 5-6 Yaşındaki Cocuklarla Antreman iyi Olur.
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 7:10 pm

- Hey beyler kesin sesinizi.Bana ezik diyenlerede bir bakın ? Biri buraya parasıyla giren Alberto diğeri ise Edge apaçisi ? Hey Edge ne düşünüyorum biliyor musun ? Senin bir ahmak olduğunu düşünüyorum ve buradaki 50.000 kişininde benimle hemfikir olduğuna eminim.Sanırım son haberlerden haberin yok.Öyleyse ben sana söyleyeyim.GM'in son kararına göre Jeff Hardy yani ben bu maça gireceğim ister isteyin ister istemeyin ama WWE unvan maçında beni ringte göreceksiniz.Neyse Alberto sana gelelim.Ben rakibin olarak görmüyorsun demek ? Ah Alberto.Kafan hiç benim senden üstün olduğum gerçeğini algılamıyor.Ama WWE kemeri unvan maçında seni yendiğimde bunu çok iyi anlayacaksın.
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyPtsi Eyl. 05, 2011 10:07 am

Kimsenin bir şey dediği yok.

KİLİT !
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

MesajKonu: Geri: Alberto Del Rio Ringde !   Alberto Del Rio Ringde ! EmptyPtsi Eyl. 05, 2011 1:33 pm

hah jeff senmi yeneceksin sana diyorum bağımlı iğrenç şuanda raw gm buraya gelip sölemedi nede bildirdi o yüzdende sen olmuyacaksı kemer benim omuzlarımda olucak ellerimin altında
OUT:gelip edge vs alberto vs undertaker dedi habire kişiler ekle lütfen

Alberto Del Rio Ringde !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alberto Del Rio
» The Viper Ringde
» Batista Ringde
» Alberto Del Rio | Avatars & Manip Banner