PWF RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWF RPG

Türkiye'nin En İyi Güreş RPG'si

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sandman Talk About Tag Teams

+2
Awesome One Child
Rising Sun
6 posters
YazarMesaj
Rising Sun
Moderatör
Moderatör
Rising Sun

Sandman Talk About Tag Teams Empty
MesajKonu: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 1:04 pm

Çalar Ve Sandman Seyircilerin Arasından Çıkıp Ringe ilerler.
Ellindeki Kendo Stick i Kafasında Parçalar!
Kendo Stick in açtığı yaradan akan kanı dilinin ucuna sürer ve
Zevk ile Gülümser ! Ardından mikrodunu eline alır.

Bakın sizi sülükler siz iğrenç salyalarınız akıtıp
olanları izliyorsunuz ! Ama bunun eğlenilecek bir yanı yok!
HHH, Orton ve Batista yeniden beraberler amaçları PWF i ele geçirmek.
Siz gerzeklerinde bu hoşuna gidiyor. Akraba evliliğimisiniz ne ?
Eğer bu adamlar PWF ele geçirirse şovlardan alacağınız zevk 0 a inecek.
Sevdiğiniz hiç bir Süperstar ı göremeyeceksiniz. Bu bir felaket !
Evimde oturup olanları izlerken bir şeyler duydum! Christian ve Sandman bedel ödeyecek.
O an kafamda şimşekler çaktı. Yeni bir oluşum yaratıp
Onlara karşı durmak . Christian ve Ben Onların tüm planlarını bitirebiliriz !
Awesome One Child
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 1:23 pm

Just Close Your Eyes ! Duyuluyor ! Christian elinde bir mikrofon ile ringe ilerliyor ve ringe girip :

Sandman dostum ikimizde o iki yüzlü budalalardan nefret ediyoruz. (Boo ) Triple H daha düne kadar Batista dan nefret ediyordu ama şimdi onunla bir gurup kuruyor. Sence bu normal mi ? Bence değil. Sen ve ben bu haftaki Smackdown da onları yenebiliriz. Fakat bu işi benim yollarımla yapacağız ! Kural dışı bir şey yapmak yok Sandman ! Tamam mı ? Şimdi bana bir konu da söz ver. O aşağılıklar bizi sinirlendirmek için ne yaparsa yapsın biz öfkemizi kontrol edip onlara bütün gücümüzle saldıracağız. Doğrusu onları hiç anlayamıyorum dostum. Yıllar önce çökmüş bir gurubu tekrar kuruyorlar ve aralarında hala dostluk kırıntıları olduğuna inanıyorlar. Ne saçmalık ! (Boo ) İleride geçmişte olduğu gibi birbirlerine ihanet etmeyeceklerinin garantisini kimse veremez değil mi ? (Güler ve devam eder. ) Triple H WHC olduğunda Randy ve Batista buna seyirci mi kalacak sanıyor ? Ne kadar da budala ! ( Boo lamalar artar. ) Yapmayın ben burada doğruları konuşuyorum eğer Triple H WHC yi alabilirse ki alamayacak. İşte o zaman bütün dostları onun en büyük düşmanı olacak !
The Viper
Super Moderator
Super Moderator
The Viper

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 1:41 pm

]

Sandman Talk About Tag Teams Randy%20Orton%20-%20Entrance

Sandman Talk About Tag Teams 2pt7bib

-Vay vay vay iki aynı kafadan bir araya gelmiş.Bana iyi bakın canına susayanlar siz Smackdown'ın 3 büyük lideri ile dans ediyorsunuz.O anda bir RKO yada bir Pedigree yada bir Batista Bomb ile kötü bir dans geçirebilirisiniz.Neyse bırakalım bu dans işini.Size bir cümle kuruyorum.Smackdown'ı başınıza yıkacağız.Ekranı gösterir ekranda Evolution logosu görürünür.
Awesome One Child
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:00 pm

Sandman Talk About Tag Teams Normal_0127

Bak Randy kurmuş olduğunuz saçma gurup beni hiç ilgilendirmiyor ama biraz önce söylediğin son hayali cümleyi aklından çıkart ! Senin gücün Smackdown u batırmaya yetmez . O aptal gurubundan da senden de nefret ediyorum. Bana RKO yapabilirsin. Evet ! Bunu bana defalarca yapabilirsin ama asla ve asla bu şirketin brandlarin den birini o beyinsiz gurubunla batıramaz sın ! (Boo lamalar yükselir. Christian güler ve seyircileri göstererek ... ) Onlara bir bak onlar senin ve budala gurubunun hayranları. Daha düne kadar Triple H kötü çocuk rölüne bürünmüştü ama şimdi onların süper kahramanı oldu. Peki tüm bunlar neden hiç düşündün mü Randy ? O aptal neden sizinle tekrar bu gurubu kurdu ? (Boo ) Çünkü bu gurup bir amaç değil araç ! Yani Triple H gurubu ve seyircileri kullanıyor. Çok yakında tekrar kötü çocuk rolüne bürünebilir ama önce PWF nin gündemine oturması lazım ve sizler bunu anladığınız da çok geç olacak Randy ! Triple H size çok kötü bir oyun oynuyor ama bu sefer bu oyunun içinde bende varım ! (Boo lamalar daha da artar. )
Ace of Spades

Ace of Spades

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:04 pm

Behold The King, The King of Kings!
On your knees, dog!

Sandman Talk About Tag Teams Gameondp9
Sandman Talk About Tag Teams 194matc3

Sandman Talk About Tag Teams Fee54sx0

Triple H geliyor ve Randy ile el sıkışıp mikrofon istiyor:

-Merhaba Jimmy, seni yaşlı adam. Sana da Merhaba Christian. Ne diyordun Christian? Ben WHC olunca Randy ve Batista buna seyirci kalmayacak diyordun. Neden? Bunu sana düşündüren ne? Yoksa güvensizlik mi? O yanindaki bunağa güvenmemen mi? Evet sanırım bu. Ama merak etme canını fazla yakmayacağım. Ben WHC olunca onlar buna seyirci kalmayacaklar evet. Ben WHC olurum ve onlar da sizi tekrar tekrar pataklar ha buna ne dersin? Ya da Randy WHC olur ve Batista ile ben bunu yaparız. Biz Evolution'ız Christian. Bu takım ruhu, ve sen bunu anlayacak kadar zeki değilsin. Bizim için kimin WHC olduğu önemli değil. Çünkü bu tarihe Evolution'ın başarısı olarak geçecek ve işte bu takım olmak demektir ve tag team maçında hep gerçek takımlar kazanır. Yani Evolution! Ayrıca maçları da gerçek güreşçiler kazanır. Buna kemer maçları da dahil. Bu gerçek güreşçiler de Triple H, Orton ve Batista oluyor. Benim tek endişem, kemerleri nasıl taşıyacağımız. Orton, biraz kas yapmalısın dostum yoksa Tag Team kemerlerini taşımak için yardım almak isteyebilirsin.(Güler) Christian! Evet bir oyun oynuyorum ama sersem izleyicilerle veya takım arkadaşlarımla değil. Oyunu seninle oynuyorum Christian ve emin ol ki ben bu oyunda ustayım.

I'M THE GAME! AND YOU DONT WANNA PLAY ME!

En son Ace of Spades tarafından C.tesi Eyl. 03, 2011 5:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Viper
Super Moderator
Super Moderator
The Viper

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:16 pm

Sandman Talk About Tag Teams 2pt7bib

-Biliyor musun Triple H.WHC konusunda hiç bir sorun çıkmaz.3 ihtimal var.1-Randy WHC 2-HHH WHC 3-Batista WHC
-Kim alırsa alsın alan arkadaşımızı korumak kaptırırsıda geri almak bizim vazifemizdir.Bizde olan takım ruhunu sen Christian hiç yaşamadın.Çünkü sen daha çaylaksın.TaG Team kemerlerini taşıyacak kas yok sende.Zaten biz varken o kemer sana düşmez.Sende senin kafadan olan çaylak arkadaşınla buradan defol.Çünkü bizim olduğumuz ring her zaman bizim hakimiyetimizdedir.
Rising Sun
Moderatör
Moderatör
Rising Sun

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:31 pm

- Tiyatro başladı. Hadi ama Triple H , sen ve adamların
Kendinizi gladyatör filan mı sanıyorsunuz ?
Sanırım Çok Spartacus izliyorsunuz .
İzlemeye Devam edin hayal gücünüzü arttırır.
Kemeri Hayallerinizde almanız gerekiyor !

Ve Dostum Christian Patron sensin !
Awesome One Child
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:31 pm

Randy,Randy, Randy sen ve Triple H Tag Team kemerlerini kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Zaten küçük insanların küçük hedefleri olur ! ( Boo lamalar yükselir. Christian güler. ) Batista nerede ? Yoksa küçük kemerlerinizi taşımak için spor salonunda çalışıyor mu ? Triple H gerçek ten de WHC olabileceğini mi düşünüyorsun ve ya Randy ve ya Batista ? Gerçekten mi ? (Güler. ) Peki arazda ki takım ruhu kendi aranızda ki kemer farkını düşürebilecek mi ? Hiç sanmıyorum. Bel ki de o kemerleri hiç kazanamayacaksınız ki WHC kemeri benim olacak. Sen Triple H haftaya bizimle takım maçına çıkacağını duyduğun için bu gurubu kurdun çünkü bizden korktun ve haklısın ben kimseye güvenmem. Kendime bile ! (Boo ) Senin de takım arkadaşlarına güvenmediğin den eminim ama sadece seni idare edebilecek iki budala bulduğun için mutlusun öyle değil mi ? Evet ! Belki de ben de takım ruhu yok ama sende ki de takım ruhu olamaz. Sen sadece kendi menfaatlerin için onları kullanıyorsun ve ne yazık ki onlar bunun farkın da değil. Seni savunuyorlar ama onlar da er ya da geç anlayacaklar. Fakat çok geç olacak ! (Boo)
Ace of Spades

Ace of Spades

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:35 pm

-Takım maçına zaten Randy ile çıkacaktım ve grubu kurmamızı Batista önerdi seni sersem herif. Ayrıca SmackDown daki tüm kemerleri ele geçirmek küçük bir hedef değil. Çünkü bu bir hedef değil, bu bir gerçek. Bunu yapacağımızı herkes biliyor, tarih tekrar edecek ve bunu sağlayacak olan bizleriz, yani Evolution! Korkunu hissediyorum, fakat gözlerinden değil ringin sarsılmasından.(güler) Bacakların, onlar öyle titriyor ki dengemi korumakta zorluk çekiyorum. Ama seni teselli edecek bir şey söyleyemem çünkü korkmalısın. Yani, dostum Evolution ile karşılaşacaksın. Tarihe geçmiş en iyi tag teamız biz. Bunu biliyorsun! Bu yüzden de, korkmalısın!
Awesome One Child
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:50 pm

Ah Triple H şapşal gurubun gözünü öyle kör etmiş ki olmayan şeyler görüyorsun. (Boo ) Benim bacaklarım falan titremiyor ama senin ellerin sanırım biraz sallanıyor. (Güler ve devam eder. ) Sanırım yaşlılıktan. Neden bu işi bırakmıyorsun ? Emeklilik vaktin çoktan gelmiş olmalı. Ringde bir anda kalp krizin den gitmeni istemeyiz Triple H beni anla lütfen. Ben sadece seni ve gurubunu düşünüyorum. Sen öldükten sonra başlarında kim dimdik durup onlara masal anlatacak ? Kim onlara tüm kemerleri kazanacağız deyip yalan söyleyecek ?(Boo ) Bence sen güreşi bırakıp onların menajeri olmalısın. İnan bana bu senin yaşlı kalbin için daha iyi olacak dostum. Arkamdaki adam bile senden daha genç duruyor ki Sandman senden daha yaşlı ve bu işleri senden daha iyi yapabilecek düzeyde. Belki sen gidersen gurubun başına Randy geçer ve daha iyi işler yapar ama sen bu gurupta olduğun sürece sadece yaşlılar yurdunda maç kazanabilirsiniz ! (Boo lamalar daha da artar. ) Ne dersin Triple H önerimi bir düşün ve lütfen saçma bir şey söyleme tamam mı ? Sen benim büyüğümsün ve sana biraz da olsa saygım var ama daha fazla saçmalama lütfen.
Ace of Spades

Ace of Spades

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 2:57 pm

-Evet önerini düşündüm ve kararım senin gerçek bir korkak olduğun. Her karşılaşmamızda beni ringden inmeye, burdan gitmeye ikna etmek için uğraşıyorsun. Peki ya neden? Beni görmek istemediğin için mi? Eğer neden buysa başka bir federasyonda güreşmeye başlasan iyi olur, çünkü müstakbel şampiyon federasyondan gitmez. Eğer benim iyiliğimi düşünüyorsan yine sen gitmelisin çünkü seni öyle tartaklayacağım ki yorulabilirim. Yorulmam kötü bir şey olur, beni yorduğun için daha da sinirlenir ve seni öldüresiye döverim. Hayır, kesinlikle hayır. Hiçbiri geçerli bir neden değil. Tek geçerli neden benimle karşılaşmamak için kendini pazarlayabileceğin gerçeği. Çünkü eğer benimle karşılaşırsan yenileceğini biliyorsun. Fakat üzülme, hayır üzülmene gerek yok. Çünkü en azından denemiş olacaksın öyle değil mi? Bu bile senin için iyi. Triple H karşısında, Evolution karşısında denemiş olmak senin için büyük bir başarı. Yani Christian; O maç ikimiz için de iyi olacak. Ben stres atacağım, sen ise bizimle karşılaşarak bir şeref elde etmiş olacaksın.
Awesome One Child
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 3:08 pm

Christian tam konuşacakken Teddy Long un müziği duyuluyor ve garip dansını yapıp :

Hey kesin şu tartışmayı ! Triple H gurubuna o kadar güvenme çünkü o maça gurubundan ve ya dostlarından biri karışırsa kovulursun ! (Christian gülümsüyor.) Hemen o gülümsemeyi suratından sil aynı şeyler senin içinde geçerli ! (Alkışlar ve Teddy Long gidiyor.)
The Animal Kingdom

The Animal Kingdom

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 3:17 pm

I Walk Alone Çalar

Sandman Talk About Tag Teams Batistapyrobc1af4

Kemer Yok Sayın

Sandman Talk About Tag Teams Normal_007

-Hey hey Christian sen neler saçmalıyorsun.Seni arkadan dinlerken gerçekten başım ağırdı.Her kelimende bir korku var.Her dediğinin arkasında duramayacığını çok belli ediyorsun.Bırak Evolution'ı seni ben tek başıma buradan men ederim.Sen kimsinki burada yanına bir adam bulup bize kafa tutuyorsun.Ha doğru sana daha Batista Bomb hediye etmedim.Bu benim problemim.Keşke seni zamanında ödüllendirebilseydim.Bu kendini beğenmişlik daha dayak yemediğin için oluyor.Seni anlıyorum.Ama sende o Sandman denen adamda The Revolution denen Finisherimizden tadınca emin ol hastaneden canlı bağlantılar ile seni görebileceğiz.(Cheear Alır)
Awesome One Child
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 3:32 pm

Ben her ağzımdan çıkan her harfin arkasındayım Batista ! Sen gurubunun arkasında mısın ? Eğer arkasın daysan Teddy nin koyduğu yasağa rağmen maçta bana saldırır ve gurubun başına geçersin ! (Güler ve aşırı boo alır. ) Triple H veya saçma gurubunuz dan korkmuyorum. Ben bu federasyona en iyi olmak için geldim. Triple H gibi saçma sapan bir takım kurup gündeme oturmak için değil ve evet belki bu onun usta olduğu bir oyun ama ben daha yeni başlıyorum. Sizin gibi 3 kas yığını beni neden korkutsun ki ? (Boo ) Öncelikle siz gücünüzü bu hayran kitlesi zırvalığından alıyorsunuz ama ben kendi gücümü öfkemi kontrol ederek kazanabiliyorum. İşte bu yüzden siz 3 kas yığının dan üstünüm ! (Boo lamalar artar. ) Sizin gibi kas yığınların dan çok gördüm ve bir kaçını yendim ama bir gurup halinde görmemiştim. İyi oldu doğrusu aslında biraz daha çalışmalısınız. Özellikle Randy aranız da çok büyük bir fark var. Belki de Batista kas şişirici ilaç kullandığın dandır. Öyle değil mi Animal ? (Boo ) Her neyse siz 3 kas torbası iyilik meleği oldunuz ve bu insanlara süper kahramanları aratmayacak bir ortam yaratmak istiyorsunuz. Pekala, pekala ben sizin yolunuzda durmayacağım çünkü benim WHC kemerini kazanmak gibi daha önemli işlerim var ! (Boo )
Voice of the Voiceless
Administrator
Administrator
Voice of the Voiceless

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 8:11 pm

Look in my Eyes ! What do yo See ?

CM Punk geliyor ! Ringe ilerliyor.Köşeye çıktı ve etrafa bakıyor.

Sandman Talk About Tag Teams Tumblr_ln3flcc9tx1qax9gv

ve Mikrofonu test ediyor...

Sandman Talk About Tag Teams Tumblr_lo8skppsnX1qax9gv

Ve konuşmaya başlıyor;
''Naber..Ahh...Yılanlardan nefret ediyorum. ''

Sandman Talk About Tag Teams Tumblr_lo8slqozX11qax9gv

Üçlü salaklar yine iş başında öylemi ?
Bu bir delilik.Birisi kendini kral sanan bir zavallı.Biri yılan biride hayvan.Hayvanlar toplulugu.

Hey burada ne işiniz var ?

Madem hayvanlar topluluğusunuz neden bu ringdesiniz ? İsterseniz Chicago hayvanat bahçesini size ayarlayabilirim.Merak etmeyin ziyaretinize gelip fındık fıstık atacağız.

Hey Sandman.Seni ECW günlerinden tanıyorum dostum.İyi bir kıç tekmeleyecisiydin.Hala öylemisin ?
Üçlü salaklar yani EvoGay grubu 3 vs. 3 maçına ne dersiniz ?
Rising Sun
Moderatör
Moderatör
Rising Sun

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyPaz Eyl. 04, 2011 6:30 pm

Sandman gülümser . Hala îyi kıc tekmelıyorum . Ve Punk, EvoGay lerın narin kıclarına tekmeyı beraber basmak harıka olur . Der ve Punk a elınıı uzatır.
Voice of the Voiceless
Administrator
Administrator
Voice of the Voiceless

MesajKonu: Geri: Sandman Talk About Tag Teams   Sandman Talk About Tag Teams EmptyPaz Eyl. 04, 2011 7:27 pm

CM Punk'da eli boş çevirmez ve elini uzatır.Ardından dışarıda bekleyen Evolution'a nazeren Sandman,CM Punk ve Christian taunt yaparlar.

Sandman Talk About Tag Teams Dreamsandpunkcelebrate

Sandman Talk About Tag Teams
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sandman Debut in SD
» Bloody Man Sandman