PWF RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWF RPG

Türkiye'nin En İyi Güreş RPG'si

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chris Jericho Smackdown Debut...

YazarMesaj
Destructive Boy

Destructive Boy

Chris Jericho Smackdown Debut... Empty
MesajKonu: Chris Jericho Smackdown Debut...   Chris Jericho Smackdown Debut... EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 8:42 pm

Break The Walls Down!!!

Chris Jericho Smackdown Debut... 16269

Chris Jericho titantron ekranının önünde beliriyor ardından ringe doğru ilerliyor...

Chris Jericho Smackdown Debut... 52j0xc

Ringe geldi ve mikrofon alıp konuşmaya başladı:

Seyirciler: Booooo! Kesin sesinizi! Siz kimsiniz ki? Sevdiğiniz ve hayranı olduğunuz superstarlardan daha iyi olduğum için beni sevmiyorsunuz biliyorum ama ne yapabilirim ki? Onlardan ne yaparsam yapayım daha kötü olamıyorum. Nedenini çok aradım ve sonunda buldum; onların hepsi salak ve sizlerin de onlardan farkınız yok! Bu kadarı da sizin kıt, beyinsiz ve koca kafalarınız için yeter! Şuan Smackdown'a debut yapmış bulunmaktayım. Ayrıca debut maçımı da Intercontinental Championchip için yapacağım. Tabi sevgili Teddy buraya gelip isteğimi onaylarsa. Ama onaylamazsa bu kötü olur. Çünkü onu benim kadar hak eden kimse yok. Biri var mı? Ben bilmiyorum ama her an öğrenmeye ve onu param parça etmeye hazırım! Şimdi ya Teddy hemen gelip bu işi tatlıya bağlasın ya da o hak ettiğini iddia eden şahıs buraya gelip bana kıçını tekmeletsin. Kendime neden bu kadar çok güvendiğimi mi merak ediyorsunuz? Güveniyorum çünkü ben yaptığım işte en iyisiyim!

Chris Jericho Smackdown Debut...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sandman Debut in SD
» Chris Jericho | Avatar
» Chris Jericho avatar set.
» Rey Mysterio Vs Chris Jericho Beat The Clock Match
» Smackdown GM'i Christian ın Odası