PWF RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWF RPG

Türkiye'nin En İyi Güreş RPG'si

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3 Eylül 2011 Haberleri

+4
Awesome One Child
Dos Caras
Ace of Spades
*Rated R Edge*
8 posters
YazarMesaj
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

3 Eylül 2011 Haberleri Empty
MesajKonu: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 7:43 pm

Merhaba PWF izleyicileri Ben Sonny Marvelous Bugün RAW Haberlerini Ben Size Sunucağım

3 Eylül 2011 Haberleri Images?q=tbn:ANd9GcQH572C5L8g8ukf5QCmPK_-VeXFPGvE62NbhdKMHVskqGVu-0dS

Bügün RAW Oldukca Haraketli Geçti 4 Dev Birbirine Meydan Okudu Tek Hedefleri İse WWE Kemer Ünvanının Olduğunu Dile Getirdi Fakat RAW GM'nin Acıklamasıda Şöle Oldu ''WWE Ünvan Maçı Alberto Del Rio Vs Edge Vs Undertaker''Olarak Söledi Feudda İse jeff hardy Gelip Bende Bu Maçtayım Dedi Fakat Raw Gm Tarafından Kesinleşmedi Bu haber.

Alberto Deil Rio Yaptığı Feudda edge Gelirek 2 Güreşciye Undertaker Ve Alberto'nun Ne Kadar Kötü Güreşci Olduklarını Söledi Alberto Edge Laf Sölemeden Undertakere Kısacası Hiçsin
Dedi Edge Bu Sefer Albertoyu Övdü Undetakere Laflarını Söledı Ardında Undertaker ise Edge İle Albertonun işbirliği yaptığı Belirrti .

Kemer Ünvan Mucadelesi Elimizdeki Bilgilere Göre Pazartesi Olucağını ı Yani 2 Gün Sonra Güreşciler Gercektende Güreşciler COk Çalışıyor Diyebiliriz Herkez Kemeri istiyor Fakat O kemeri Sadece Bir Kişi Alıcak Acaba Kim ?

~~~~~Güreşcilerin Acıklık Getirdiği Cevapladığı Sorular~~~~~~
Edge : Benim Alberto ile Hiçbir işbirliğim yok Fakat Olabilir Cümlelerini Belirtti.
Alberto Del Rio : Ben Sadece gercekleri Sölüyorum Artık Undetaker Yaşlandı Ve Gücsüzleşti Ben harika İnsan Olarak O kemer Bana Cok yakışacak Dedi (Göz Kırptı Wink )
Undetaker : Edge İle Alberto Del Rio Maçda İşbirliği Yapıp Kemerini Alıcaklarını Sanıyorlar Fakat İkisinide Rİngde Mahvedeceğim Emin Olabilirsiniz.
Jeff Hardy (Haber Almak İçin Peşinden Gittik Fakat Söz Sölemeden Aracı Binip Gitti)

Bu Günlük Haberler Bu kadar Birazdan karşınızda SmackDown haberleri Gelicek İyi Gunler

(Mesaj yazmayınız , Hakandan İzin Aldım yaz Dedi yardımcı Bul Dedi , Haberler Az Ya Da Kötü Olabilir 1-Daha Neredeyse Bugun Feudlar gercekleşti Maç Olsaydı Belki Daha Cok Olurdu )

En son *Rated R Edge* tarafından C.tesi Eyl. 03, 2011 7:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ace of Spades

Ace of Spades

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 7:46 pm

3 Eylül 2011 Haberleri B-509407-Smackdown_Gif

PWF Smackdown News!

-Öncelikle Evolution tekrar kuruldu. Kaptan yine Triple H fakat Ric Flair grupta değil. Şimdilik SmackDown brandindeki tek takım olan Evolution'ın üyeleri, SmackDown'ı işgal etmek istediklerini açıkça belirttiler.
http://guresrpg-pwf.yetkin-forum.com/t93-the-viper-ringde

-Bu hafta PWF SmackDown'da harika bir tag team maçı var. Randy Orton ve Triple H'e(Evolution) karşı Christian ve Sandman'in güreşeceği maçta çok şık hareketler sergileneceğinden kimsenin şüphesi yok.

-Triple H, WHC olmak istiyor fakat bunu tek isteyen kişi o değil.
http://guresrpg-pwf.yetkin-forum.com/t69-the-game-bow-down-triple-h-in-the-ring

-Evolution üyeleri şampiyonun aralarından çıkacaklarından eminler ve aralarından kim şampiyon olursa olsun bir fark yaratmayacağını söylediler. Buna muhalefet olan Sandman ve Christian acaba takım mı kuracaklar?
http://guresrpg-pwf.yetkin-forum.com/t97-sandman-talk-about-tag-teams

-Şu an Intercontinental Championship isteyen kimse yok, çünkü brandde az kişi var. Fakat bu haftaki SmackDown'dan sonra emin olun ki az dediğimiz kişiler bize harika bir şov izletecekler.

-Bu günlük PWF SmackDown News'den bu kadar. Ben Josh Matthews, bu haftaki SmackDown'ı izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum...

3 Eylül 2011 Haberleri 477129-josh_matthews_large

Not:Haberleri Let it Roll ile sunuyorum.

En son Ace of Spades tarafından Paz Eyl. 04, 2011 8:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dos Caras

Dos Caras

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 8:00 pm

Teşekkürler. Yardımcın ben olabilirim CWE'de bulunmuş herkes bilir bu işte süperimdir. Örnek haberler istiyorsan ÖM'den atarım.
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 8:05 pm

Dos Caras demiş ki:
Teşekkürler. Yardımcın ben olabilirim CWE'de bulunmuş herkes bilir bu işte süperimdir. Örnek haberler istiyorsan ÖM'den atarım.

Yardımcım Değil yardımcı olucak Kişi HHH İşte Fakat Sende Raportaj Yapabilir Yada Senle Sıra Sıra yazabiliriz ?
Awesome One Child
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 8:08 pm

Güzel olmuş. Şovlar başlayınca daha güzel haberler çıkar.
*Rated R Edge*

*Rated R Edge*

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 8:43 pm

Awesome One Child demiş ki:
Güzel olmuş. Şovlar başlayınca daha güzel haberler çıkar.
Teşekkür ederiz , Haklısın Very Happy

Not:Güreşciler EĞer Birşey Fİlan demek isterse Özel mesaj Atabilirler (Maç Cıkışı Mesela ?)
The Viper
Super Moderator
Super Moderator
The Viper

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyC.tesi Eyl. 03, 2011 11:42 pm

Güzel olmuş.Ellerinize sağlık.
Ace of Spades

Ace of Spades

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyPaz Eyl. 04, 2011 12:42 am

Teşekkür ederiz.
Best İn The World

Best İn The World

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyPaz Eyl. 04, 2011 1:27 am

Röpörtaj yapmayı ben çok istiyorum Very Happy

Bu arada ellerinize sağlık güzel olmuş.
Destructive Boy

Destructive Boy

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyPaz Eyl. 04, 2011 10:14 am

Benim Intercontinental Championchip maçıyla debut istediğimi neden söylemedin Sad... Yine de Smackdown da Raw da güzel...
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyPaz Eyl. 04, 2011 10:43 am

SmackDown güzel ancak Raw haberleri için aynı şeyi söyleyemeyiz.Raw haberlerinde her kelime büyük.Örn : "Bügün RAW Oldukca Haraketli Geçti 4 Dev Birbirine Meydan Okudu Tek Hedefleri İse WWE Kemer Ünvanının Olduğunu Dile Getirdi." Bir kelime sürekli gözüme çarptı."Söledi" falan yazmışsın bunları Türkçe'ye uyarak yazarsan daha iyi olur.Haberler kısa ama şovlar başlayınca artmasını temelli ediyorum başarılar.
Destructive Boy

Destructive Boy

MesajKonu: Geri: 3 Eylül 2011 Haberleri   3 Eylül 2011 Haberleri EmptyPaz Eyl. 04, 2011 10:45 am

O zaman şöyle bir şey diyelim Raw'ın haberleri Smackdown'un düzeni güzel Very Happy...

3 Eylül 2011 Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 04 Eylül Pazar
» Euroßasket 2011